
Zvecka se oružjem, sve zbog jedne stvari: Ovo bi mogao biti sukob desetljeća
Norveški parlament usvojio je rezoluciju kojom poziva norvešku vladu da bude spremna priznati “neovisnu” palestinsku državu.
Ovu rezoluciju predložila je norveška vladajuća koalicija, kao odgovor na rezoluciju manjih stranaka koja poziva na “momentalno priznanje palestinske države”.
Dokument je usvojen velikom većinom u parlamentu, a u njemu se navodi da skupština “traži od vlade da bude spremna priznati Palestinu kao nezavisnu državu kada bi priznanje moglo imati pozitivan utjecaj na mirovni proces, a da se konačni mirovni sporazum ne postavlja kao uvjet“.
Izrael pokazuje sav gnjev, Gaza pred ponorom: Iz Hamasa poručuju, ‘spremni smo’
Ova formulacija znači da vjerojatno neće biti priznanja u bliskoj budućnosti, ali predstavlja signal zabrinutosti zbog rata Izraela i Hamasa u nacionalnim skupštinama širom Europe, prenosi Times of Israel.
Zvecka se oružjem, sve zbog jedne stvari: Ovo bi mogao biti sukob desetljeća
Sol na ranu Amerikancima: Putina dočekali kao kralja, pogledajte nevjerojatne scene
Noćna mora za Zelenskog postala stvarnost: Senat SAD-a blokirao pomoć Ukrajini
Žena je pogodila zaposlenicu fast fooda u glavu. Dobila je presudu koja ju je šokirala