Olić strijelac u porazu Bayerna

Autor: hina

Oba naša reprezentativca odigrala su prvo poluvrijeme u dresu bavarskog giganta.

U susretu 28. kola njemačkog nogometnog prvenstva Stuttgart je načinio iznenađenje pobijedivši u Munchenu Bayern 2:1.

Domaćin je poveo golom Ivice Olića u 32. minuti, no gosti su preokrenuli rezultat golovima Christiana Träscha (41) i Cipriana Marice (50). Olić i Danijel Pranjić igrali su prvo poluvrijeme za Bayern.

REZULTATI:

Mainz – Wolfsburg 0:2 Džeko (83, 90+1)

Bayern – Stuttgart 1:2 (Olić 32 / Träsch 41, Marica 50)

Hertha – B.Dortmund 0:0

Hannover – Koln 1:4 (Cherundolo 81 / Tošić 12,71, Petit 21, Novakovi 28-11m)

Werder – Nurnberg 4:2 (Mertesacker 1,20, Borowski 36, Fritz 90+2 / Frantz 47, Choupo-Moting 63)