
DIMNJAK CIGLANE ČRNOMEREC IPAK SE RUŠI: Objavljeno vrijeme, ali i sve potrebe mjere sigurnosti
Na zagrebačkoj obilaznici danas u razmaku od pola sata dogodile su se čak tri prometne nesreće. Kako su nam rekli iz PU zagrebačke, oko 16:00 sati dogodila su se dva lančana sudara. U prvome su sudjelovala 3 osobna vozila, a u drugome 4 osobna vozila.
Treća prometna nesreća dogodila se oko 16:30 sati, a točan broj sudionika u nesreći se još ne zna. Ozlijeđenih osoba nema, nastupila je samo materijalna šteta, a promet na obilaznici teče usporeno. Naime, iz HAK-a javljaju da se nakon čvora Kosnica, na 35.+ 400 km, u smjeru Lipovca vozi otežano, jednim trakom, u koloni od 10 km.
DIMNJAK CIGLANE ČRNOMEREC IPAK SE RUŠI: Objavljeno vrijeme, ali i sve potrebe mjere sigurnosti
STOJAK KONAČNO NAPUŠTA HNS: Zagrebački ogranak napustio je nakon parlamentarnih izbora, a na lokalne ide kao nezavisan kandidat
ODBIJENICA! Možemo! i SDP s vlastitim kandidatima idu na Bandića?
VATRA MU JE PROGUTALA DOM: Svećenik preko noći ostao bez svega, ’Ostalo mi je samo ono što sam imao na sebi’