
Osuđivani branitelj ušao u zapečaćen stan: Policija je tamo našla mrtvo tijelo
HGSS je danas objavio su spasioci iz Zagreba noćas sa Sljeme spuštali dvojicu teško ozlijeđenih 18-godišnjaka koji su se s još dvojicom prijatelja spuštali na Crvenom spustu na zaštitnoj stručnjaci sa staze.
Zbog kako kažu spasioci, strahovite brzine budući da je strunjača obučena u ceradu zbog koje gotovo da i nema trenja, mladići su sletjeli sa staze i udarili u solidan objekt.
Dvojica tinejdžera teško su se ozlijedila pri udaru, a druga dvojica su ranije iskočila.
Mladići su zbrinuti u bolnici u Vinogradskoj. Iz bolnice su objavili vijest o njihovom stanju.
“Dvije osobe 2003. godišta primljene su u teškom fizičkom stanju na Klinici za traumatologiju te Klinici za neurokirurgiju KBC-a Sestre milosrdnice te im je pruženo hitno medicinsko zbrinjavanje. Osoba primljena u Klinici za traumatologiju ima težu traumu kralježnice te je u ovim trenucima podvrgnuta kirurškom zahvatu.
Osoba primljena u Klinici za neurokirurgiju KBC-a Sestre milosrdnice ima traumu glave u obliku komocije i blaže kontuzije mozga te je podvrgnuta konzervativnom liječenju”, izvijestio je u priopćenju ravnatelj KBC-a Sestre milosrdnice Davor Vagić.
Iz Policijske uprave zagrebačke ranije su izvijestili da su dvojica 18-godišnjaka teško ozlijeđena na Božić na Sljemenu dok su se spuštali skijaškom stazom na strunjači.
Nesreća se dogodila u subotu oko 23 sata i 40 minuta kada su se trojica 18-godišnjaka i jedna maloljetna osoba spuštali skijaškom stazom na zaštitnoj strunjači. U jednom trenutku, zbog velike brzine, dvije osobe su skočile sa strunjače, dok su se dvojica 18-godišnjaka nastavila nekontrolirano kretati te su udarili u čvrstu prepreku. Liječnička pomoć pružena im je u Klinici za traumatologiju i u Kliničkom bolničkom centru Sestre milosrdnice gdje je utvrđeno da su teško ozlijeđeni, priopćili su iz policije.
Osuđivani branitelj ušao u zapečaćen stan: Policija je tamo našla mrtvo tijelo
Četvorica mladića zarobili 19-godišnjaka u prtljažniku: Organizator mu prijetio i tukao ga
Izboden mladić u Zagrebu: Stradao dok je pokušao zaustaviti tučnjavu
Žena umrla od trovanja monoksidom: Muškarac hitno prevezen u riječki KBC