
OTIŠAO DOBRI DUH: Mještani se oproštaju od motociklista koji je stradao u groznoj nesreći
U nesreći na području Kamniškog sedla u Bosovoj grapi na planini Brana u Sloveniji u subotu je poginuo 37-godišnji hrvatski planinar.
RTV Slovenija javlja da se planinar poskliznuo na strini i pao niz liticu u provaliju koja je duboka 300 metara.
Policija je o tragičnom dogašaju obaviještena malo nakon podneva, a nešto ranije Uprava Slovenije za zaštitu i spašavanje.
Vremenski uvjeti na Brani su bili zahtjevni, javio je portal Kamnik.info.
Na poziv za pomoć odazvala se dežurna ekipa iz Brnika i helikopter. Prema navodima policije bio je u skupini sa još osam hrvatskih planinara koji nisu ozlijeđeni.
Svi su imali propisanu planinarsku opremu.
OTIŠAO DOBRI DUH: Mještani se oproštaju od motociklista koji je stradao u groznoj nesreći
(VIDEO) INTERNETOM KRUŽI SNIMKA OBRAČUNA TORCIDE I POLICIJE: ‘Da ovi k**vin sin tuče ovako čovika, pa di to ima’
UGASIO SE JEDAN ŽIVOT: Teška nesreća kod Garešnice, poginuo motociklist
DETALJI STRAVE U NAŠICAMA: Policija pronašla oružje. Ubojica je 20-godišnjakinju sačekao i odvukao u park. Doznajemo informacije o osumnjičeniku