Umrli dok su svršavali u autu

Autor: hina

Ljubavnici iz Moskve u trenutku sladostrašća nisu osjetili plin koji ih je omamio i usmrtio.

Ruski par koji se seksao u automobilu parkiranom u malenoj garaži na jugu Moskve umro je od trovanja ugljičnim monoksidom, objavila je agencija Interfax.

– Muškarac i žena povukli su se u svoj Volkswagen zbog seksa. Vjerojatno su upalili motor kako bi se ugrijali – rekao je inspektor u moskovskoj policiji. U trenutku sladostrašća nisu osjetili plin koji ih je omamio i usmrtio, dodao je policajac.


Mnogi Rusi svoje automobile drže u malim metalnim garažama, u blizini svojih zgrada, u kojima jedva da ima mjesta i za automobil.

Autor:hina
Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ali ne nužno i stavove portala Dnevno.hr. Molimo čitatelje za razumijevanje te suzdržavanje od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Dnevno.hr zadržava pravo obrisati komentar bez najave i/li prethodnog objašnjenja.