Foto: Screenshot/Facebook/DVD Oriovac

REKORDER SLETIO U JARAK! Divljao sa golfom mortus pijan, vatrogasci ga mukom izvukli

Autor: I.G.

Rano jutros došlo je do dramatične nesreće u kojoj je vozač Golfa završio u kanalu, a vatrogasci su se hrabro upustili u akciju spašavanja. Policija je potvrdila da je vozač, star 31 godinu, teško ozlijeđen, dok je alkotest otkrio nevjerojatnu koncentraciju alkohola od čak 3.85 promila.

Hitna intervencija započela je u srijedu u 7:35 kada su pripadnici Dobrovoljnog vatrogasnog društva Oriovac dobili poziv preko centra 112. Upozoreni na tehničku intervenciju izvlačenja osobe iz automobila koji se nalazio u vodi, vatrogasci su brzo reagirali i uputili se na mjesto događaja.

Prema izvješćima DVD-a Oriovac, scena na mjestu nesreće bila je iznimno zahtjevna. Automobil marke Golf bio je potpuno uronjen u kanalu, a vozač je ostao zarobljen unutar vozila.


“Po dolasku na mjesto intervencije zatičemo automobil na boku u lateralnom kanalu u mjestu Lužani u kojem se nalazi osoba te pristupamo osiguranju automobila i izvlačenju osobe.

Zbog skliskog terena i strmog nasipa, na izvlačenju osobe na dasci hitne pomoći pomogli su nam radnici Hrvatskih voda, ispostava Nova Gradiška. Nakon što smo osobu predali hitnoj medicinskoj pomoći, pristupamo pregledu vozila da provjerimo je li je osoba bila sama u automobilu.

Po dolasku policije i obavljenih radnji, izvukli smo automobil iz kanala te mjesto intervencije napustili u 10.48 sati”, izvijestili su oriovački vatrogasci.

Autor:I.G.
Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ali ne nužno i stavove portala Dnevno.hr. Molimo čitatelje za razumijevanje te suzdržavanje od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Dnevno.hr zadržava pravo obrisati komentar bez najave i/li prethodnog objašnjenja.