
Pojavio se zaboravljeni Titov govor o Hrvatima, Srbima i Bosancima: ‘Nećete je imati’
"Baš me briga, to je njezino pravo, mene zanima njezin rezultat. Ako mi možete reći nešto loše iz njezine biografije, u njoj nema mrlja – to je žena koja je mnogo učinila za sve nas i veoma se radujem našem zajedničkom radu", smatra Vučić.
Mandatar Vlade Srbije, Aleksandar Vučić, podnio je u ponedjeljak predsjednici parlamenta Maji Gojković prijedlog za izbor članova srpske vlade.
“Buduća vlada bit će vlada napretka – rekao je Vučić. Poručio je i da će sutra biti službeno predstavljena nova vlada i građani će moći čuti ozbiljan program te vlade za stvaranje novog životnog standarda. Nova vlada je kombinacija uspjeha, iskustva i svježine”, poručio je Vučić, javlja RTS.
U Vladu Srbije uvodi i nešto čega do sada, barem javno, nije bilo – gay ministricu.
“Vlada Srbije imat će i jednu ministricu koja se javno izjašnjava kao osoba homoseksualne orijentacije”, rekao je Vučić, piše Blic.
Vučić o Ani Brnabić ima samo riječi hvale:
“Ana Brnabić, koja će biti ministrica državne uprave i lokalne samouprave pripadnica je gay populacije. Ona to ne krije i s ponosom govori. Ona je toliko fina i ljupka, rekla mi je: ‘Predsjedniče, ako vam to smeta, sigurna sam da će o tome sada govoriti…’, a ja sam odgovorio: ‘Ne, mene zanima samo tvoj rezultat, a znam koliko si stručna i vrijedna'”, rekao je Vučić.
“Baš me briga, to je njezino pravo, mene zanima njezin rezultat. Ako mi možete reći nešto loše iz njezine biografije, u njoj nema mrlja – to je žena koja je mnogo učinila za sve nas i veoma se radujem našem zajedničkom radu. Ona ima izvanrednu energiju, a mene samo zanima šta će biti njezin rezultat u teškom poslu koji je pred njom”, tolerantan je Vučić.
Pojavio se zaboravljeni Titov govor o Hrvatima, Srbima i Bosancima: ‘Nećete je imati’
Tko je Milan Radoičić, Srbin odgovoran za teroristički napad na Kosovu?
Uhićen Srbin koji je orkestrirao teroristički napad
Ispovijest roditelja curice ubijene u Beogradu: ‘Poslali smo dijete u školu, a onda je stigao poziv’