
Migranti naoružani do zuba pokušali ući u Hrvatsku: Nosili su pravi arsenal
Kip Gospe koji svijetli predan je relevantnim institucijama na analizu. Dok se veo različitih pogleda na kip i dalje obavija oko međugorskoga čuda, obitelj Ivanković izdala je u srijedu priopćenje.
Obitelj Ivanković, vlasnik kuće i Gospina kipa koji su darovali hodočasnici, u Bijakovićima u župi Međugorje zamolila je relevantne institucije da učine potrebna istraživanja. Cilj je otklanjanje svih sumnji u manipulaciju i nagađanja o premazu fourescentnom bojom i sličnih. Dok istraživanja ne završe, javnost se moli za razumijevanje. "Ni u kom slučaju, kao vjernici, ne želimo poticati senzacionalizam kojim se šteti pravoj vjeri i milosti koja nam je u ovoj župi i mjestu darovana", stoji u priopćenju obitelji Ivanković iz Bijakovića.
Predstavnici Katoličke crkve potvrdili su jučer kako je Gospin kip koji je, prema tvrdnjama očevidaca, počeo prije tjedan dana svijetliti, uklonjen iz obiteljske kuće vidjelice Vicke Ivanković iz Međugorja. Mediji su jučer nagađali kako je kip preuzeo župni ured te da će se dostaviti posebnom međunarodnom povjerenstvu.
Migranti naoružani do zuba pokušali ući u Hrvatsku: Nosili su pravi arsenal
Zatvorenici nemaju milosti prema ubojicama male Vanje: Jedan od njih šokirao razlogom
Pijan autom ubio dvoje djevojke i kaže da nije kriv: Roditelji u suzama i nevjerici
Sve je poskupjelo, samo droga nije: ‘Nije pitanje konzumiraju li, svi to rade, problem je još gori’