
U HDZ-u šokirani Plenkovićevim odabirom: Ministar s imovinom vrijednom 60 milijuna kuna
Incident profesorice iz jedne srednje škole iz Hrvatske prošao bi kao još jedna crtica iz crne kronike da ta ista profesorica nije odlučila javno, pred razredom razgovarati o tome što joj se dogodilo. Roditelji su ostali osupnuti, te se žalili ravnatelju na njezino ponašanje.
Sredinom veljače, profesorica je za vrijeme večernjeg izlaska konzumirala ecstasy. Čini se da joj je tijekom zabave pod utjecajem droge pozlilo, pa je pozvana Hitna pomoć i policija. Slučaj je završio u medijima nakon što je policija uhitila 31-godišnjaka zbog sumnji da je profesorici omogućio konzumaciju droge ecstasy. Muškarac je policiji tada dobrovoljno predao jednu tabletu MDMA.
Profesorica je bila na jednomjesečnom bolovanju nakon toga događaja, a kad se vratila na nastavu, imala je potrebu prepričavati učenicima svoje iskustvo nakon konzumacije droge, što nije dobro sjelo roditeljima pa su odlučili otići u javnost s time.
“Govorila im je kako je tukla tehničare, kako je drapala sve sa sebe, kako ju je iz bolnice odvela krim policija, baš je detaljno sve prepričavala, nekoj djeci je to čak bilo zanimljivo pa su govorili da bi i sami voljeli probati”, opisali su roditelji učenika.
“Imam određena saznanja o tome, ali sve je to neslužbeno, sa mnom nitko nije kontaktirao. Iskreno, očekivao sam da će me netko kontaktirati, ali ništa. Mi inače u školi imamo i Vijeće učenika gdje oni mogu izložiti sve svoje probleme i prijedloge. Imamo inače jako dobru suradnju, ali nitko se nije žalio na ponašanje profesorice”, izjavio je ravnatelj škole za 24sata.
Također je naveo da su mnogi roditelji pitali za profesoricu za vrijeme njezina izostanka, zanimalo ih je kad će se vratiti na posao.
U HDZ-u šokirani Plenkovićevim odabirom: Ministar s imovinom vrijednom 60 milijuna kuna
‘Čudni svjetleći predmeti nad Stonom!’ Njegov otac nikada nije zaboravio što je vidio: ‘Prvi je bio znatno veći, duguljastog oblika’
Iznenada preminuo samozatajni milijunaš! Govorili su da je najbogatiji Dalmatinac: Za njegovu naklonost borio se i Tuđman
(FOTO) ‘Ubojice’, cijeli grad pun poruka za Milanovića: Neugodni prizori za predsjednika