
Cura prošetala dečka na povocu kao psa: Pogledajte što se dogodilo kada je naletio na banderu
Vučić sam, kao list na vjetru: Predsjednik Srbije u još jednoj epizodi samoizolacije, ovog puta u Pekingu. NasLov je to srpskog porala Nova.rs, jednog od rijetokg nesklonog prvom čovjeku susjedne nam države.
“Oko kamere kineske televizijske stanice uhvatilo je predsjednika Vučića, kako ponovo samuje. Ovog puta je snimljen kako sam šeće hodnicima zgrade u Pekingu, u kojoj se održava samit ‘Pojas i put’, navode i nastavljaju.
Ode u Peking na samit, svako normalan bi razgovarao sa drugim liderima jedino ovaj nas luta sam po hodnicima 🤦🏻 pic.twitter.com/mg0iWExRQ4
— Dobar Loš Vučić (@asomakumbrother) October 19, 2023
“Slučajno ili namjerno, s vremena na vrijeme, na društvenim mrežama, a ponekad i na Instagramu predsjednika Srbije pojavi se snimka s nekog važnog događaja, a na kojem je zabilježeno da Aleksandar Vučić stoji ili sjedi sam. Tako je na samitu u Kini, gdje Vučić boravi ovih dana, zabilježen trenutak kada Vučić šeta sam, vrlo zamišljen. Ako je prijevod s kineskog točan, predsjednik Srbije je upitan želi li čaj, ali se on zahvalio i odbio”, dodaju i podsjećaju kako se slična situacija dogodila i u siječnju kad je predsjednik Srbije na panelu o Zapadnom Balkanu, održanom u okviru Svjetskog ekonomskog foruma u Davosu, sjedio izdvojeno od svih lidera i sam.
A snimka iz Kine izazvala je reakcije u Srbiji te su s pojavili brojni komentari.
Samo da ne naleti na seje…. pic.twitter.com/cbQ7SA9zrm
— Natalija Terzic (@aprilday21) October 19, 2023
“Ode u Peking na samit, svatko normalan bi razgovarao sa drugim liderima jedino ovaj naš luta sam po hodnicima.”
“Ovako sam ja na faksu, dok čekam profu da me prozove…”
“Možeš li se sjetiti nekog tko bi ikada poželio razgovarati s njim?”
Ili na tatu.. 🤗 pic.twitter.com/iabKW2PVBf
— Lodger Limansky (@paratzelzius) October 19, 2023
“Otišli su drugovi, najeli se napili..”
“Sve ga Šešelj naučio, pa i da hoda kao da ga boli koljeno.”
“Pričao bi on sa nekim o sebi, ali nema takvog da ga sluša…”
“Pa on je poseban. To je poenta. Drugačiji od svih ostalih, provodi svaki slobodan minut da razmišlja kako može da pomogne Srbiji”
“Pa koje glumatanje, da čovjek ne povjeruje. Glumi neku veličinu, kao oni mene ne shvaćaju jer sam ja iznad svih. A u stvari nitko ga ne je*e 5% pa hoće preko sažaljenja da dobije na važnosti. Plaćenik i nesposobnjaković. Čim nije na Pinku on je izgubljen ko magare i magli.”
A ovom prilikom također vrijedi podsjetiti i na to kako je glasnogovornica ruskog ministarstva vanjskih poslova Maria Zaharova prije tri godine također narugala Vučiću.
Ona je Vučića usporedila sa Sharon Stone iz nezaboravne scena u filmu ‘Sirove strasti’ kada na ispitivanju u policiji sjedi na sjedalici prekriženih nogu i bez gaćica.
Если Вас позвали в БД, а стул поставили так, будто Вы на допросе, садитесь как на фото #2. Кем бы Вы ни были. Просто…
Objavljuje Maria Zakharova u Subota, 5. rujna 2020.
“Ako ste pozvani u Bijelu kuću, a stolica je postavljena kao da vas ispituju, sjedite kao na fotografiji broj 2. Tko god da jeste. Vjerujte mi”, napisala je Zaharova na Facebooku uz priloženu fotografiju.
“Marija Zaharova najviše govori o sebi. Primitivizam i prostakluk govore o njoj, kao i o onima koji su je imenovali. Neka se oni time bave, ja joj neću odgovarati”, odgovoio joj je Vučić.
Cura prošetala dečka na povocu kao psa: Pogledajte što se dogodilo kada je naletio na banderu
Zelenski više ne šuti, ovo bi ga moglo skupo koštati: Priznao je mračnu istinu
Bijesni Lavrov prijeti novoj žrtvi: ‘Suđeno je da bude sljedeća žrtva u hibridnom ratu protiv Rusije’
Primirje je završeno, pakleni rat se nastavlja: Izrael pokrenuo operacije u Gazi