
Ogavno je što je divlji Srbin učinio mladoj djevojci: To se ne može muškarcem zvati
U Komemorativnom centru u Tuzli i dalje se nalazi tijelo trostrukog ubojice iz Gradačca Nermina Sulejmanovića. Kako se doznaje, obitelj ubojice podnijela je zahtjev za njegovo preuzimanje kako bi se pokopao.
Direktor Komemorativnog centra u Tuzli Faruk Latifagić potvrdio je ovu informaciju za Dnevni Avaz. Kako je rekao, trojica stričeva Sulejmanovića podnijela su zahtjev da ukopaju Nermina i sada se čeka odluka Općine Gradačac. “Čeka se samo da vide gdje će ga ukopati, na koje grobno mjesto”, rekao je Latifagić.
Monstrum iz Gradačca još nije pokopan: Otac se odrekao obveze, evo što će se dogoditi
Podsjetimo, Sulejmanović je ubio svoju bivšu suprugu Nizamu Hećimović dok je cijeli čin prenosio uživo na Instagramu. Zatim je ubio oca i sina Đengiza i Denisa Ondera, a njihovu suprugu i majku Harisu teško ranio. Zločin se dogodio 11. kolovoza.
Nizama Hećimović je nekoliko dana prije ubojstva tražila mjere zabrane za Nermina Sulejmanovića, no Općinski sud u Gradačcu je odbio taj zahtjev.
Ogavno je što je divlji Srbin učinio mladoj djevojci: To se ne može muškarcem zvati
Dodik napustio sudnicu i odmah počeo s vrijeđanjem: ‘Taj smrad Schmidt i kreten Murphy…’
Vučić će ovu legendu ‘pretvoriti’ u Srbina: ‘Uskoro će dobiti putovnicu’
Vučićeva kampanja u punom zamahu, sada zove ljude na telefon: ‘Nije šala, stvarno je on’