
JOSIPOVIĆ SE AUTOM ZABIO U KAFIĆ: Bivši predsjednik imao nesreću u centru Zagreba. Nije mu prva
Sve je spremno za nastavak 11. sjednice Hrvatskoga sabora od 9:30 sati, a na rasporedu je čak 150 točaka.
Zastupnici su već glasali za 23 točke, a zaključili raspravu tek za jednu točku, onu o Zakonu o provedbi kibernetičke sigurnosne certifikacije.
Zastupnici su već glasovali o dva oporbena prijedloga o raspuštanju Sabora, jednog od Mosta te drugog od lijevo-liberalnih stranaka, kao i o SDP-ovom prijedlogu Zakona o medicinskom prekidu trudnoće. Glasovalo se i o Vladinim prijedlozima oko izmjena i dopuna Zakona o poljoprivrednom zemljištu, u predškolskom i školskom obrazovanju
Među neraspravljenim prijedlozima, kao 62. točka najavljen je prijedlog Zakona o zaštiti života koje je podnio klub Hrvatskih suverenista, a u jeku kritike desne oporbe glede odluke Ustavnog suda, zanimljiv je i Vladin prijedlog drugog čitanja konačnog prijedlogla Zakona o referendumu.
JOSIPOVIĆ SE AUTOM ZABIO U KAFIĆ: Bivši predsjednik imao nesreću u centru Zagreba. Nije mu prva
STRAŠNE VIJESTI IZ ĐAKOVA: Na kupalištu se utopio muškarac, policija objavila detalje
U ZAGREBU NESTALA ŽENA: Gubi joj se svaki trag, zadnji puta viđena u Gornjoj Dubravi
‘POVUKLI SMO SE DA SPASIMO ŽIVOTE BRANITELJA’: Ukrajinci priznali poraz: Rusi imaju prednost u topništvu, zrakoplovima i ljudstvu