
VUČIĆ NUDI POMOĆ ZEMLJAMA U REGIJI I NAGLAŠAVA: Nikad mi neće biti problem moliti za Srbiju!
Policija i dalje utvrđuje sve okolnosti pod kojima je u četvrtak na pravoslavnom groblju u Bečeju, eksplodirao suhi led u plastičnim bocama stavljen u mrtvački LIJES pored tijela pokojne D. G. (72), koja je tog dana trebalo biti pokopana. Dijelovi lijesa su se razletjeli na sve strane kapele i lakše ozlijedili D. A. (71) iz Žablja, rođaku pokojnice, prenosi Blic.rs.
O nemilom događaju je obavješteno nadležno tužiteljstvo, a kako “Novosti” saznaju, prikupljaju se svi dokazi kako bi se utvrdilo ima li eventualno elemenata kaznenog djela i, ako ima, tko je odgovoran.
“Ukoliko bi se utvrdilo da postoji nečija odgovornost, to bi se onda moglo kvalificirati kao neodgovorno ponašanje iz nehaja”, kaže izvor iz istrage.
“Mora se utvrditi tko je stavio suhi led u plastične čaše. Sigurno je da nitko nije želio da se dogodi to što se dogodilo u kapeli”.
Dan poslije nesvakidašnje nesreće, obitelj i rodbina pokojne Bečejke nisu bili raspoloženi iznositi bilo što za javnost.
Obitelj ne želi davati nikakve izjave, kratko je rekao rođak pokojne D. G.
U žalosti su i nije im nimalo ugodno zbog svega što se dogodilo.
I u Žablju, obitelj D. A., koja je prilikom eksplozije zadobila posjekotinu ispod oka, nije bila voljna za razgovor sa novinarima.
” Nemamo ništa za reći”, kratko je rekao čovjek koji je otvorio dvorišna vrata obiteljskog doma, a na pitanje reportera kako se osjeća ozlijeđena, odgovorio je da je ona sada dobro.
Do nesreće je došlo oko 11.15 u kapeli na pravoslavnom groblju u Bečeju. U jednom trenutku odjeknula je snažna eksplozija, i u prvi mah nitko od prisutnih nije znao šta se zapravo dogodilo. Prema dosadašnjim saznanjima, uslijed velike vrućine, eksplodirao je suhi led stavljen u plastične boce, koje je rodbina donijela i stavila u mrtvački lijes.
S boca, međutim, nije bio odvrnut čep. U bečejskom Komunalnom preduzeću kažu da je obitelji dan ranije, kao i uoči pogreba, sugerirano da nema potrebe da to rade, ali da ih nisu poslušali. Poslije nemilog događaja, tijelo pokojnice je premješteno u novi drveni sanduk, te je sprovod i pokojnice obavljen.
Kako za Novosti kaže izvor iz istrage, sreća u nesreći je to što je suhi led koji je eksplodirao usled topline, bio stavljen u plastične, a ne u staklene boce. “Da je kojim slučajem bilo drugačije, ko zna šta bi bilo, jer su dijelovi staklene boce mogli da prouzroče ozbiljnije ozljede. – kaže sugovornik za”Novosti”.
KAOS NA GRANICI S BIH Među migrantima u Velikoj Kladuši cvjeta prostitucija!
VUČIĆ NUDI POMOĆ ZEMLJAMA U REGIJI I NAGLAŠAVA: Nikad mi neće biti problem moliti za Srbiju!
ŽENE IZ REGIJE ISPRIČALE STRAHOTE KOJE SU DOŽIVJELE: Među njima ima i Hrvatica, a jednu je seksualno uznemiravao jedan splitski glazbenik!
(VIDEO) ISCURILE SNIMKE MALTRETIRANJA DJECE! Srbija bijesna zbog profesora optuženog za silovanje učenica
SRPSKI HARVEY WEINSTAIN: Stiže još optužbi za silovanje glumica, a sve se događalo dok su još bile maloljetne?