
Bolest se širi hratskim školama, ravnatelji umiruju roditelje: ‘Sve je pod kontrolom, odmah reagiramo’
Gradonačelnica Milana Letizia Moaratti nije mogla prikriti oduševljenje kada je saznala da je pisanicu kao poklon primila nakon Svetog oca.
Jedna od najljepših hrvatskih rukotvorina, poznata koprivničko-križevačka ‘Pisanica od srca’, danas je postavljena samo nekoliko metara od ulaza u prestižnu milansku Scalu.
Gradonačelnica Milana Letizia Moaratti tom je prigodom u službeni posjet primila župana Darka Korena, direktora županijske turističke zajednice Zdravka Mihevca i predstavnika slikara Zdravka Šabarića.
U razgovoru su se osvrnuli na kulturnu baštinu Koprivničko-križevačke županije, ali i o mogućnostima gospodarke i regionalne suradnje.
Župan Darko Koren pozvao je gradonačelnicu Moratti da bez obzira na to u slijedećem posjetu obiđe i Koprivničko-križevačku županiju.
U svom govoru prilikom postavljanja pisanice, osim u kulturi i turizmu, župan je govorio o resursima i posebnostima Županije, a gradonačelnica nije mogla prikriti oduševljenje kada je saznala da je pisanicu kao poklon primila nakon Svetog oca.
Bolest se širi hratskim školama, ravnatelji umiruju roditelje: ‘Sve je pod kontrolom, odmah reagiramo’
Zekanović u Saboru zapalio lampaš za Slobodana Praljka
Opasno vrije u Slavoniji, Spajić otkriva: ‘HDZ-ovci obilaze, traže najslabiju kariku’
Prevare potrošača odlaze u povijest: Otvaranje ovih vrećica više neće biti isto