Bojan Glavašević primio ‘majmunsko’ pismo pa izjavio: ‘Ovo je nezajažljiva mržnja’ | Dnevno.hr
Photo: Patrik Macek/PIXSELL

Bojan Glavašević primio ‘majmunsko’ pismo pa izjavio: ‘Ovo je nezajažljiva mržnja’

Autor: dnevno.hr

Saborski zastupnik SDP-a Bojan Glavašević primio je pismo nepoznatog autora pod naslovom “Majmunska posla”.

“Mi smo majmunsko društvo kako vidite na slici. Nismo učili Marxovu sociologiju, ipak to sve znamo. Glavna oznaka našeg društva je promiskuitet, parenje svatko sa svakim, drk – drk i život u čoporu”, stoji u prvoj rečenici pisma kojeg je Glavašević podijelio na svom Twitteru.

“Sretni smo! Vratite se k nama vi koji ste prerano otišli iz našeg čopora, vi izgubljeno ljudsko društvo ostavite državu, naciju, Crkvu, zakone, Boga, Isusa, brak i obitelj. Najbliža tvorevina našem društvu bila je propala diktatura zločinca Tita i komunizam SFRJ. Krhotine te ideologije nalaze se u ostacima nestale Partije: u SDP-u, GLAS-u, HNS-u, u parazitskim udrugama, hate grupama, hejtačima: Antifašistička liga, Platforma 112, Radnička fronta, Protagora, YIHR, Nova ljevica, Gong, Index.hr…”, piše nepoznati autor.

U nastavku se spominju “sinovi i kćeri udbaša, kosovaca, velikosrba i oficira JNA”, skojevac Jokić, komunistički zločini i slično.

“Istanbulska konvencija s rodnom ideologijom vodi ravno u majmunsko društvo. Svi vi zvačete slamu koja je puna mirisa liberalfašizma. Vaši ideolozi su Engels, Markuze i onaj seksualni psihopat A. Kinsey, koji širi u svojoj pseudoznanosti grozote spolnih bolesti, abortus, sidu i seksusalno nasilje…”, piše dalje nepoznati autor koji se na kraju dotaknuo komunista.

“Tražimo demokratsko društvo! Tražimo zakon o lustraciji da se uklone neoboljševici i jugošovinisti, orijuna, razvaline komunističke ideologije, i svi trabanti kulturne revolucije”, piše nepoznat netko tko se potpisao kao GRAĐANI HRVATSKE.

Na pismo se osvrnuo Bojan Glavašević koji je na svom Twitteru napisao:

“Neki ljudi ovakve stvari šalju zastupnicima. Činjenica da se skrivaju u sjenama anonimnosti svjedoči samo o tome da su negdje duboko svjesni da je ovakva nezajažljiva mržnja duboko u sukobu s idejom ravnopravnosti, slobode i demokracije. No pasarán”, napisao je Glavašević.

Autor:dnevno.hr
Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ali ne nužno i stavove portala Dnevno.hr. Molimo čitatelje za razumijevanje te suzdržavanje od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Dnevno.hr zadržava pravo obrisati komentar bez najave i/li prethodnog objašnjenja.