fbpx
Shutterstock

HITNO PROVJERITE: Zbog pronađene bakterije povučena hrana za pse! Evo gdje ste ju mogli kupiti!

Autor: Dnevno

Ministarstvo poljoprivrede povuklo je iz prodaje smrznutu hranu za pse Barf Piletina, tripice i povrće, proizvođača Natures Menu, koju na tržište stavlja ZOO Hobby, zbog utvrđene bakterije iz roda Salmonella spp.

Opoziva se smrznuta hrane za pse NATURES MENU BARF Piletina, tripice i povrće, 300g, LOT 15/11/20, dodatne oznake GB226(3000), s rokom trajanja do 15. studenog 2020., zbog utvrđene bakterije iz roda Salmonella spp, navodi u priopćenju Hrvatska agencija za poljoprivredu i hranu (HAPIH).

Proizvođač je subjekt u poslovanju s hranom za životinje Natures Menu, Threxton Road Industrial Estate, Watton, Norfolk, Velika Britanija, a na tržište ga stavlja subjekt ZOO Hobby d.o.o., Zagreb.


Ove namirnice vašeg psa mogu koštati života! Ako ga baš želite počastiti pivom, ovo će vas oduševiti!

Autor:Dnevno
Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ali ne nužno i stavove portala Dnevno.hr. Molimo čitatelje za razumijevanje te suzdržavanje od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Dnevno.hr zadržava pravo obrisati komentar bez najave i/li prethodnog objašnjenja.