fbpx
Foto: Bruno Konjevic / CROPIX

‘BIO JE ISTINSKI DOMOLJUB’! Preminuo jedan od utemeljitelja HDZ-a: Plenković u tuzi izrazio sućut obitelji Ante Bakovića

Autor: N.K

Nakon duge bolesti u 55. godini preminuo predsjednik Hrvatskog odbojkaškog saveza Ante Baković. Inače, bio je i jedan od utemeljitelja HDZ-a, objavila je stranka, a premijer Andrej Plenković izrazio je sućut.

“Poštovana obitelji, s velikim žaljenjem primio sam vijest o preranom odlasku našeg Ante, kojeg sam izuzetno cijenio. Kao utemeljitelj HDZ-a, koji je dobro poznavao prvog hrvatskog predsjednika dr. Franju Tuđmana i s njim surađivao, uvijek se čvrsto zauzimao za vrijednosti naše stranke te boljitak Hrvatske i hrvatskog naroda u BIH.

Bio je istinski domoljub, čovjek velikog srca i duše, kojeg optimizam nije napuštao ni u najtežim danima. U ovim teškim trenucima za vašu obitelj, molim vas primite iskrenu sućut u ime HDZ-a i moje osobno”, rekao je Plenković..


“Kao predsjednik Hrvatskog odbojkaškog saveza neumorno je radio na razvoju hrvatske odbojke i sporta u cijelosti, kao i stvaranju kvalitetnijih uvjeta hrvatskim odbojkašicama i odbojkašima”, dodao je Plenković.

Autor:N.K
Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ali ne nužno i stavove portala Dnevno.hr. Molimo čitatelje za razumijevanje te suzdržavanje od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Dnevno.hr zadržava pravo obrisati komentar bez najave i/li prethodnog objašnjenja.