NOVI INCIDENT PROŠAO NEOPAŽENO: Messi pokazuje sve više nervoze

Autor: M.L.Š

Barcelona je poražena u prvom susretu utakmice Kupa kralja s 2:0 od strane Seville, a drugi gol za Andalužane djelo je Ivana Rakitića.

Raketa je četiri minute prije kraja utakmice pogodio preciznim šutem pod gredu, nakon pogreške braniča Barce Umtitija.

Barca je tako doživjela prvi poraz u zadnjih sedam utakmica, a protiv Seville je igrala u najjačem mogućem sastavu. Leo je promašio velike prilike u 11., 22., 55. i 90. minuti.

Posebno zanimljiv detalj dogodio se sredinom drugog poluvremena, kada je nervozni Messi laktom udario u lice Jordana u pokušaju da mu otme loptu.

Igrač se nakon udarca srušio na travnjak te tražio od suca da isključi Messija, ali ipak, Argentinac je prošao i bez opomene.

Agresija koju pokazuje u posljednje vrijeme posljedica je loših odnosa između igrača i kluba, a sve to traje već nekoliko mjeseci. Messi je ljut i nervozan, a da sinoćnji incident nije jedini slučaj pokazuje i njegovo isključenje protiv Bilbaa kad je dobio crveni karton.