.Photo: Marko Prpic/PIXSELL

GORICA SE PRIDRUŽILA OSIJEKU! Preko Lokomotive izborili četvrtfinale Hrvatskog kupa

U utakmici osmine finala Hrvatskog nogometnog kupa Gorica je  pobijedila Lokomotivu s 3:1.

Prethodno, u šesnaestini finala Gorica je u  svladala Sesvete u gostima 4;2, a  Lokomotiva je  bila bolja od Gaj Mače s 3:2.

U poprilično interesantnoj utakmici  domaćin je poveo u 29. minuti golom Mitrovića.

Ibrahim je zabio za Lokomotivu u 50 minuti za 1:1.

Stalan pritisak Goričana brzo je urodio plodom, pa je najprije Lovrić za 2:1 u 72. minuti, da bi sudbinu Lokosa zapečatio  Dieye u 77. minuti.

U zadnjoj minuti vratar Gorice Kahlina obranio je udarac s bijele točke Karačića.

Gorica je tako drugi četvrtfinalist, a ranije je to već izborio Osijek.