ZVUČNI DVOBOJ ‘MRŠAV’: Luda utakmica donijela veliki preokret

Chelsea i Tottenham su u najzvučnijoj utakmici 10. kola engleskog Premiershipa na Stamford Bridgeu odigrali bez golova.

Bio je to rezultat koji je i jedne i druge ostavio na pozicijama pri vrhu ljestvice. Tottenham je sada prvi s 21 bodom, koliko ima i drugoplasirani Liverpool. Chelsea se nalazi na trećoj poziciji s dva boda zaostatka.

Mateo Kovačić odradio je svih 90 minuta u sredini terena za Chelsea.

Puno efikasnija utakmica odigrana je u Southamptonu, gdje je Manchester United nakon zaostatka od 2:0 uspio stići do slavlja s 3:2.

Southampton je vodio golovima Bednareka (23′) i Ward-Prowsea (33′), a drugo poluvrijeme donijelo je nešto sasvim drugačije.

Gosti iz Manchestera prvo su izjednačili zaslugom Fernandesa (59′) i Cavanija (74′), a Cavani je u drugoj minuti nadoknade na kraju utakmice svojim drugim golom osigurao veliko slavlje momčadi Olea Gunnara Solskjaera.