Screenshot: Twitter

Zlobni navijači naslađuju se na račun Hrvata: ‘Naš specijalni igrač osramotio je Gvardiola’

Autor: Dnevno.hr/K.I.

Derbi 14. kola engleskog nogometnog prvenstva između Manchester Cityja i Tottenhama na Etihadu završio je podjelom bodova 3:3. Bila je to spektakularna utakmica, puna preokreta, golova i sjajne igre. A za ‘Građane’ je u njoj zaigrao Joško Gavrdiol koji je na travnjaku bio do 87. minute, a Mateo Kovačić bio je taj koji ga je zamijenio.

Kako sam rezultat sugerira, bila je to otvorena utakmica na obje strane, obrane su bile na mukama od samog početka, a jedan detalj izdvojili su navijači Tottenhama. On datira iz 22. minute utakmice, a vezan je uz našeg Gvardiola.

Tada je na desnom boku Brennan Johnson dobio duel s Gvardiolom nakon lopte u prostor. Prošao je kraj hrvatskog reprezentativca koji ga nije mogao zaustaviti, ubacio u sredinu kaznenog prostora, a tamo je onda jako dobro reagirao Ruben Dias i otklonio opasnost.

Haaland izgubio živce

“Imamo specijalnog igrača u Brennanu Jonhsonu. Osramotio je 90 milijuna eura vrijednog Gvardiola samo tako”, objavio je jedan navijač Spursa na društvenoj mreži X (bivši Twitter). Nisu baš svi navijači Spursa bili složno s takvom konstatacijom i ističu da u cijeloj situaciji nije bilo ništa posebno.

A u samoj završnici susreta jako je burnu reakciju imao najbolji strijelac Manchester Cityja Erling Haaland. City je kod rezultata 3:3 krenuo u brzi kontranapad, Rodri je proigrao Haalanda koji je nakon duela s Emersonom uspio nastaviti akciju. Sudac Simon Hooper je pokazao da se igra nastavlja, pustivši prednost. Haaland je sjajno u nastavku odigrao za Grealisha koji je jurnuo iza suparničke obrane, a onda šok i prekid igre.

Martin (36) je nogometaš koji je dotaknuo dno: ‘Stalno je pijan, spava ispred kuće’

Igrači Cityja su opkolili suca, nije im bilo jasno zašto se oglasio, među okupljenjima je bio i Kovačić, a najglasniji je bio Erling Haaland. Spomenutu situaciju pogledajte OVDJE.

Autor:Dnevno.hr/K.I.