ZABIO JE, NIJE BILO DOSTA HAJDUKU: Posebno je pohvalio jednog igrača

Autor: Ivor Krapac

Veliki derbi hrvatskog nogometa nije bio sretan Hajduku. U borbi za važne bodove, splitski Bijeli su na Maksimiru s 3:1 izgubili od Dinama, a taj poraz ostavio je gorak okus, ali i pozitivne stvari s obzirom na predstavu koju su Hajdukovi igrači imali.

Šansu za nešto više za Bijele otvorio je rani gol Marija Vuškovića, koji je za klupsku stranicu opisao kako je vidio ovu utakmicu.

‘Ušli smo u utakmicu na najbolji mogući način, poveli smo, a nakon toga primili smo dva naivna gola u pet minuta. Uvukli smo se u svojih 20 metara, što nismo smjeli napraviti’, opisao je Vušković.

Nastavak utakmice bio je bolji za Hajduk. Njihov strijelac s početka susreta je iz tog dijela susreta izdvojio lijepu intervenciju Dinamovog golmana Dominika Livakovića kada je pucao Ivan Dolček.

Osim te pohvale na račun protivničkog golmana, tu je bila i žal zbog propuštenih šansi.

‘U drugom poluvremenu smo odlično otvorili, imali smo tri-četiri ‘top’ prilike. Livaković je skinuo nemoguće, pogodili smo prečku, a oni su iz jedne kontre dali treći pogodak i zapečatili su pobjedu’, veli Vušković.

‘Nažalost, loš osjećaj, ali imamo dosta prostora za napredak, pogotovo u prvom poluvremenu. U drugom poluvremenu smo bili odlični, pola sata smo držali loptu, igrali smo odlično. Nažalost, izgubili smo, ali idemo se okrenuti Lokomotivi, trebamo se ‘rekuperati’ i probati osvojiti sva tri boda na Poljudu’, zaključio je jedini Hajdukov strijelac na Maksimiru.