Vlašić nastavlja zabijati ko na traci! Ćorluka odlučio moskovski derbi

Autor: Nino Matić

U derbiju 29. kola ruskog prvenstva između moskovskih Lokomotiva našeg Vedrana Ćorluke  i CSKA  Nikole Vlašić domaćin je slavio s 2:1. Strijelac za goste bio je Nikola Vlašić u 71.minuti. Povukao je akciju na centru, uposlio suigrača na lijevi bok, a kasnije se našao na pravom mjestu i s vrha peterca ljevicom pospremio odbijenu loptu za 1:1. No gosti se ipak nisu uspjeli spasiti poraza, presudio im je Miranchuk u sudačkoj nadoknadi vremena. Sve je zakuhao naš Vedran Ćorluka koji je nakon kornera skočio glavom, a lopta je na putu prema vratima pogodila jednog igrača CSKA u ruku. Nakon pregledavanja snimke sudac je pokazao na najstrožu kaznu. Miranchuk je ponovno bio precizan za konačnih 2:1. I prvi gol isti je igrač za Lokomotiv zabio s bijele točke.

Nikola Vlašić tako nastavlja s nizom vrhunskih partija u dresu ruskog velikana, oov mu je već peti susret zaredom u kojem je bio stijelac. Vlašiću je ovo ukupno 12. prvenstveni pogodak te se nalazi na četvrtom mjestu najboljih topnika ruske Premier lige. Vedran Ćorluka odigrao je svih 90 minuta za domaći Lokomotiv.