(VIDEO) VATRENI ZABIO I ASISTIRAO: Zna i pred protivničkim golom!

S Bornom Barišićem u početnom sastavu i na terenu do rane faze drugog poluvremena, Rangers je osigurao nastup u četvrtfinalu škotskog Liga kupa. Hrvatski reprezentativac odigrao je važnu ulogu u pobjedi svoje momčadi s 4:0 protiv trećeligaša Falkirka.

Barišić je u 41. minuti iz slobodnog udarca zabio za 3:0 u korist kluba iz Glasgowa u utakmici osmine finala u kojoj je Rangers bio gost. Pored toga, istaknuo se i rano u drugom poluvremenu. Asistirao je Tavernieru u Rangerosovom povećanju na 4:0.

Vatreni je tako pokazao da je efikasan i pred protivničkim golom, osim posla koji obavlja na svojoj standardnog poziciji na lijevom boku u posljednjem redu Rangersa.

Barišić je svoj nastup završio u 55. minuti kada ga je zamijenio 20-godišnji Glenn Middleton.

Uz hrvatskog reprezentativca i Taverniera, golove za momčad Stevena Gerrarda zabili su i Defoe (6′) i Bassey (30′).

Slobodni udarac hrvatskog reprezentativca kojim je odveo Rangers do 3:0 pogledajte ovdje.