Izvor: Screenshot/Twitter/ @arenasport_tv

(VIDEO) SRPSKI TRENER ZAVODIO VODITELJICU U PRIJENOSU! Rekao joj je nešto što ju je totalno ‘izbacilo’!

Autor: F.F

U sklopu 37. kola Superlige Srbije Vojvodina i Spartak odigrali su neriješenu utakmicu 1:1. Trener Vojvodine Nenad Lalatović bio je vrlo raspoložen nakon utakmice, a vidjelo se to na intervjuu nakon utakmice.

Nenad Lalatović je nakon utakmice trebao prokomentirati utakmicu s voditeljicom Arene Sporta Marinom Buljovčić, no popularni ‘Lala’ prvo je prokomentirao nešto drugo.

“Moram ti reći da si jako lijepa danas”, započeo je razgovor trener Vojvodine.

Voditeljica se nasmijala i lijepo zahvalila

(Video prava: Arena Sport TV)

Spartak je poveo u 13. minuti pogotkom Lazara Tufegdžića, dok je Vojvodina do boda došla u 75. minuti kada je pogodak postigao Momčilo Mrkaić.