(VIDEO) SRAMOTNE SCENE U ZADRU! Dvorana ispražnjena, Jusup pogođen predmetom u glavu

Autor: Dnevno.hr/G.I.Š

Ružne scene dogodile su se u petak u Zadru na košarkaškoj utakmici ABA lige, između domaćina Zadra i Igokee, koja je prekinuta zbog ružnih scena domaćih navijača.

U drugoj četvrtini došlo je do prekida utakmice, kada su suci tražili da jedan navijač Zadra napusti dvoranu, što je on uporno odbijao, pa je na kraju trener Zadra Danijel Jusup zatražio od navijača da izađe.

Nakon prekida od nekoliko minuta utakmica je nastavljena, ali je sudac Uroš Oberknežević onda opet tražio da se s tribina udalji još jedan navijač Zadra.

U tom trenutku s tribina gdje je smješten Tornado, zasad nepoznatim predmetom pogođen trener Jusup. Snimku pogledajte OVDJE.

Ispražnjena dvorana

Suci su nakon toga naredili da se isprazni cijela dvorana, tako da je oko tisuću ljudi napustilo dvoranu, a utakmica je nakon toga nastavljena.

Zadar je na kraju poražen u šokantnoj završnici 67:68 od Igokee, a domaćini nisu realizirali zadnji napad za koji su imali pet sekundi, već je Dario Drežnjak promašio šut za pobjedu.

Autor:Dnevno.hr/G.I.Š