(VIDEO) SJAJAN POTEZ U RUSIJI: Rakitić prekrasno zabio u gostujućoj pobjedi!

Na početku četvrtog kola ovosezonske Lige prvaka, Sevilla je u Rusiji u napetoj završnici s 2:1 slavila protiv domaćeg Krasnodara u skupini E, a Ivan Rakitić se u ranoj fazi utakmice pobrinuo za odlične vijesti za svoju momčad.

Bivši Vatreni je u četvrtoj minuti zabio za 1:0 u Sevillinu korist, dok je gostujuće slavlje osigurao Munir El Haddadi u petoj minuti sudačke nadoknade na kraju utakmice. Domaćima je privremenih 1:1 donio Brazilac Maciel Wanderson u 56. minuti.

Rakitić je u ranoj fazi utakmice na sjajan način svladao domaćeg golmana Jevgenija Gorodova koji nije mogao puno nakon udarca nekadašnjeg hrvatskog reprezentativca isprve s ruba kaznenog prostora.

Video gola pogledajte ovdje.

Bivši Vatreni završio je svoj nastup u Rusiji u 61. minuti, kada ga je zamijenio zamijenio Oliver Torres.

U drugoj utakmici ove skupine Chelsea je u Francuskoj u završnici utakmice došao do 2:1 protiv Rennesa.

Mateo Kovačić započeo je utakmicu u dresu gostiju iz Londona, a igrao je do 76. minute. Umjesto veznjaka Vatrenih ušao je Kai Havertz.

Chelsea je u gostima slavio golovima Calluma Hudson-Odoija (22′) i Oliviera Girouda u prvoj minuti sudačke nadoknade na kraju susreta. Jedini strijelac za Rennes bio je Sehrou Guirassy (85′).

Sevilla i Chelsea su svojim pobjedama potvrdili da su jači od preostala dva kluba u svojoj grupi i već su osigurali put u osminu finala. I jedni i drugi imaju 10 bodova u četiri odigrane utakmice, a u posljednja dva kola slijedi odluka o prvom mjestu.