(VIDEO) PROBUDIO HRVATSKU: Početak bez rješenja, a onda se javio – Čupić!

Autor: Ivor Krapac

Hrvatska je s puno problema započela utakmicu protiv Argentine protiv koje se bori za put u četvrtfinale Svjetskog prvenstva za rukometaše u Egiptu. Dugo se čekao naš gol, nije ga bilo više od 10 minuta, a sve je krenulo u puno boljem smjeru nakon što je olakšanje donio Ivan Čupić.

Naše iskusno desno krilo je poslije 10 i pol minuta igre zabilo za smanjenje na 5:1. Čupić je nakon toga pokrenuo sebe, probudio je i cijelu momčad, a sa svojih sedam golova u prvom poluvremenu vukao je Hrvatsku do izjednačenja na 12:12 nakon prvih 30 minuta.

Kako je izgledao prvi Čupićev gol nakon kojeg je napokon počelo ići u boljem smjeru, pogledajte ovdje.

Prije toga, Argentinci su nam zadali puno glavobolja, a Linu Červara su rano natjerali na ‘time-out’ i na potragu za pravim rješenjima.

Početak naših protivnika bio je jako dobar, a u njihovoj seriji se, među ostalima, istaknuo i Federico Pizarro koji je lijepo zabio za 4:0.