(VIDEO) POGLEDAJTE VELEMAJSTORIJU DIRIGENTA MODRIĆA: Poslao je protivnika po ćevape

Autor: F.F

Real Madrid kiksao je u posljednjem kolu La Lige. Odigrao je 1:1 s Real Sociedadom s time da je do boda došao u 89. minuti.

Sociedad je poveo u 55. minuti pogotkom Portua, a Madriđani su izjednačili pogotkom Viniciusa Juniora. Luka Modrić bio je jedan od najboljih pojedinaca Reala, a igrao je do 77. minute.

Najviše je oduševio potezom u 43. minuti kada je loptu gurnuo kroz noge sjajnom Oyarzabalu te šutirao po golu. Iako mu je golman Sociedada obranio udarac, atraktivni dribling Modrića najviše je zapeo za oko navijača. Video velemajstorskog poteza Luke pogledajte OVDJE!