(VIDEO) POGLEDAJTE SPORNU SITUACIJU KOJA JE RAZBJESNILA BJELICU: VAR intervenirao i uzeo Osijeku pobjedu

Autor: F.F

Osijek i Gorica u derbiju 24. kola HNL-a odigrali su susret bez pobjednika. Utakmica je završila rezultatom 1:1, a u posljednjim trenucima Erceg je zabio za vodstvo i vrlo vjerojatnu pobjedu Osijeka, no nakon pregleda snimke, Bebek poništava pogodak zbog minimalnog zaleđa.

Trener Osijeka, Nenad Bjelica nakon utakmice oštro je kritizirao odluku suca jer je i sam svjestan koliko bi tri boda značila u trci za naslov.

Gorica je povela preko Matara u 55. minuti, a Osijeku je bod donio Bohar pogotkom iz kaznenog udarca u 91. minuti.

Spornu situaciju koja je razljutila Bjelicu te spriječila Osijek da pobijedi u zadnjim sekundama pogledajte OVDJE!