Damir Krajac/ CROPIX

(VIDEO) POGLEDAJTE SJAJNU AKCIJU DINAMA I GOL PETKOVIĆA: Ovo je baš šokiralo sve u Londonu, fantazija na startu

Autor: Dnevno.hr/P.V.

Dinamo je sjajno ušao u utakmicu. Već u sedmoj minuti poveo je 1:0 protiv Chelseaja, velikog favorita.

Dinamo protiv Chelseaja na Stamford Bridgeu igra posljednju utakmicu grupne faze Lige prvaka. Modri nakon poraza od Milana u prošlom kolu nemaju šanse za prolazak dalje u Ligi prvaka, ali pobjedom nad Chelseajem bi mogao izboriti treće mjesto i Europa ligu.

Dakako, za to im se mora poklopiti i da Milan na domaćem terenu slavi protiv Salzburga.

Odlična akcija za 1:0

Iako su Modri slavili u prvoj utakmici, danas nitko ne očekuje senzaciju.

Ali početak je bio sjajan, fantastičan. Hrvatski prvak je poveo već u sedmoj minuti. Bila je to sjajna akcija Dinama. Moharrami je ubacio s desne strane, Azpilicueta je loše reagirao i glavom vratio loptu sredinu gdje Bruno Petković glavom pogađa za vodstvo Dinama.