(VIDEO) POGLEDAJTE NOVI TRIK LEGENDARNOG KARLOVIĆA! Servis mu je uvijek bio najjače oružje, ali ovo?!

Autor: Gordan Šojat

Legenda hrvatskog i svjetskog tenisa, Ivo Karlović, oduvjek je bio poznat po svojem servisu, a i inače Ivo drži rekord s najviše ispaljenih as servisa na Touru 13.619 u svojoj dugoj karijeri.

Iako Ivo više ne igra više toliko često, ove godine je odlučio igrati kvalifikacije Roralnd Garrosa i u prvom kolu protivnik mu je bio Amerikanc Noah Rubin, kojeg je pobijedio u dva seta rezultatom 7:6 (1), 6:4  nakon jednog sata i 47 minuta igre.

Karlović je u prvom setu pri rezultatu 2:2 u gemovima ispalio novi servis koji je iznenadio sve prisutne te je osvojio poen.

Nadamo se kako će se Karlović plasirati na glavni turnir te da ćemo moći vidjeti nove trikove iz Ivine radionice.