(VIDEO) POGLEDAJTE MAJSTORIJU ANTE REBIĆA: ‘Prekriženi’ Vatreni zabio dva gola u prvoj utakmici sezone

Autor: Dnevno.hr/P.V.

Ante Rebić imao je dosta problema prošle sezone, ali je zato ovu počeo na najbolji mogući način.

Na otvaranju sezone, u prvom kolu Serie A, Ante Rebić je već zatresao mrežu. Što je bilo sjajno, kako za njega, tako i za njegovu momčad.

Milan je u prvom kolu Serie A igrao protiv Udinesea na San Siru. Gosti su poveli golom Rodriga Becaa u drugoj minuti, a potom je uslijedio preokret talijanskog prvaka. U 11. minuti Theo Hernandez zabio je iz penala za izjednačenje. Četiri minute kasnije vodstvo Rossonerima donio je hrvatski ofenzivac Ante Rebić.

Zabio i Čolak

Naime, dočekao je loptu s desne strane i majstorski pogodio u donji desni kut gostujućeg vratara Marca Silvestrija.

U nastavku je Udinese izjednačio u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena preko Adama Masine. Ali golom Brahima Diaza u 46. minuti Milan dodaje gas, a Ante Rebić zabija svoj drugi gol na utakmici u 69. minuti nakon Diazove asistencije.

Rebić se dobro snašao na petercu i uspio ugurati loptu u mrežu. U 71. minuti Rebić je napustio travnjak. Umjesto njega ušao je Olivier Giroud.

Rebić se prošle sezone mučio s ozljedama, no ovu je započeo na uspješan način prvim pogotkom u sezoni.

POGLEDAJTE PRVI GOL ANTE REBIĆA – OVDJE.

Spomenimo još jednog. Hrvatski napadač Antonio Mirko Čolak bio je strijelac drugog pogotka u uvjerljivoj 4-0 (1-0) domaćoj pobjedi Rangersa protiv Saint Johnstonea u susretu 3. kola škotskog nogometnog prvenstva.

Matthias Koch/Guliver Image

To je treća uzastopna utakmica u kojoj se Čolak upisao u strijelce, prije tjedan dana je bio uspješan u prvenstvu protiv Kilmarnocka, a u tjednu je zabio i u 3. pretkolu Lige prvaka protiv Union Saint Gilloisea.

U 62. minuti Čolak je iskoristio pogrešku gostujuće obrane te iz okreta sa 7-8 metara pogodio za 2-0. Prvi pogodak na utakmici postigao je Tillman u 32. minuti, a konačni rezultat postavili su Arfield u 80. i Lawrence u 83. minuti.

Autor:Dnevno.hr/P.V.