(VIDEO) NOVI NAPADAČ DINAMA EKSPRESNO ZABIO! Pogledajte sjajnu izvedbu Komnena Andrića

Autor: Andrija Kačić Karlin

Na pripremama u Turskoj Dinamo je zabilježio lijepu 2-0 pobjedu protiv rumunjske Politehnice Isai. Strijelci su bili Dani Olmo u 74. minuti i minutu poslije debitant u dresu Dinama – napadač Komnen Andrić.

Prvi pogodak protiv rumunjske ekipe postigao je Olmo u 74. minuti na asistenciju Mario Šituma s lijeve strane, a već minutu poslije uslijedila je nova odlična akcija Plavih i povećanje prednosti na 2-0.

Šitum je projurio po lijevoj strani, precizno gurnuo na liniju kaznenog prostora do Olma koji šalje loptu pokraj golmana na desno gdje ju debitant u dresu Dinama Komnen Andrić s par metara posprema u mrežu.