(VIDEO) NE DA NA SEBE: Pogledajte kako je Neymar uzvratio na prljavi start

Sudar Manchester Cityja i PSG-a koji odlučuje o finalistu Lige prvaka očekivano je napet i žestok. Man City je u prvoj utakmici u Parizu došao do 2:1, a u prvom poluvremenu uzvrata kod kuće povećao je tu prednost dolaskom do prvog gola na utakmici.

PSG traži povratak u igru, a u njihovim redovima se puno očekuje od Neymara koji je tijekom prvih 45 minuta bio jedna od glavnih meta protivničke obrane. To je pokazao Portugalac Bernardo Silva koji je brazilsku zvijezdu pokosio ružnim startom sleđa, a Neymar mu na to nije ostao dužan.

Silvin start i prgavu reakciju brazilskog majstora pogledajte ovdje.

Domaći rano do vodstva

Man City je svoje ukupno vodstvo povisio na 3:1 zaslugom Riyada Mahreza u ranoj fazi utakmice.

Mahrez je zabio u 11. minuti, a gol koji je gurnuo PSG u još dublju rupu pogledajte ovdje.