(VIDEO) NA KRILIMA MAJSTORA: Ronaldo ponovno blistao, protivnici nemoćni

Autor: Ivor Krapac

Juventus je na završetku nedjeljnog nogometnog maratona u 15. kolu talijanske Serie A u dvoboju momčadi poznatih po crno-bijelim prugastim dresovima kod kuće s 4:1 slavio protiv Udinesea.

Kao što je često slučaj kada je na terenu, Cristiano Ronaldo vukao je Juventus prema pobjedi i u ovoj utakmici. Sjajni Portugalac zabio je dva gola, u 31. i 70. minuti, a u 49. je asistirao Federicu Chiesi za povećanje domaćina na 2:0 u toj fazi susreta.

U završnici utakmice pala su još dva gola. Marvin Zeegelaar je u 90. zabio za gostujuće smanjenje na 3:1, a Paulo Dybala je u trećoj minuti nadoknade postavio završnih 4:1.

Ronaldo je u ovoj pobjedi došao do svojeg 13. i 14. ovosezonskog gola u talijanskom prvenstvu, čime je na vrhu ljestvice najboljih strijelaca u ligi.

Juventus je s nova tri boda izbio na peto mjesto ljestvice, s bodom više od šestoplasiranog Sassuola, a 10 bodova manje od vodećeg Milana koji je ranije u nedjelju s važnom ulogom Ante Rebića proslavio gostujućih 2:0 protiv Beneventa.

Prvi gol Ronalda u Juventusovoj pobjedi u videu s tv-pravima koja u Hrvatskoj ima TV Arena Sport pogledajte ovdje.

Asistenciju velikog Portugalca i Chiesinu realizaciju za 2:0 možete pogledati ovdje, a Ronaldov drugi gol pogledajte ovdje.