(VIDEO) MODRIĆ PONIZIO BARCELONU I RASPAMETIO MADRID! Svijet bruji o reakciji Lea Messija u najvećem derbiju

Real Madrid je  pobijedio  u prvom ovosezonskom El Clasicu Barcelonu s 3:1 na Camp Nouu. P itanje pobjednika je riješio naš maestro Luka Modrić koji je u posljednjim minutama povaljao obranu Barcelone. Barca je u završnici krenula po izjednačenje no onda je u završnici na scenu stupio čudesni Hrvat i zadao posljednji udarac najvećem rivalu i odveo ih u poraz.

Hrvat se lažnjacima oslobodio protivničke obrane te u svom prepoznatljivom stilu vanjskim dijelom kopačke zabio za konačnih 1:3 i veliko slavlje Kraljeva.

Pogodak našeg maestra pogledajte OVDJE.

Modriću je to bio drugi gol ove sezone i drugi u samo četiri dana. Zabio je i u utorak u porazu protiv Šahtara u Ligi prvaka.

Strijelci za Real bili su uz Modrića Federico Valverde  u 5. i Sergio Ramos  u 63. minuti s bijele točke.

Redatelj prijenosa odmah je potražio najveću zvijezdu Barcelone Lionela Messija. Njegova je reakcija nakon gola Modrića  bila pomalo tužna, ali istovremeno je kao da mu je bilo svejedno svjestan toga da uskoro odlazi iz Katalonije. No poraz u El classicu je uvijek bolan pogotovo kad se dogodi na domaćem terenu.

Real je pobjedom u derbiju učvrstio prvo mjesto a Zidane vjerojatno spasio posao.