(VIDEO) MODRIĆ NA NEOBIČAN NAČIN POKUŠAO ZABITI ZA POBJEDU: ‘Trivelom’ probao iznenaditi Slovenca

Autor: F.F

Real i Atletico odigrali su derbi u sklopu 26. kola španjolske La Lige. Na Wandi Metropolitanu nije bilo pobjednika, utakmica je završila 1:1.

Domaćine je u vodstvo doveo Luis Suarez u 15. minuti nakon lijepog proigravanja Marcosa Llorentea. Na izjednačenje se čekalo do 88. minute kada se Karim Benzema sjurio kroz obranu Atletica, odigrao dupli pas s Casemirom i pogodio praznu mrežu.

Sudac je pokazao tri minute nadoknade, a u prvoj je naš Luka Modrić imao zanimljiv pokušaj da iznenadi fantastičnog Oblaka na vratima Atletica.

Luka je izveo slobodni udarac s desne strane šesnaesterca i to na način da je vanjskim dijelom stopala pokušao svladati Slovenca. Modrić je inače poznat po preciznosti kada dodaje na taj način, no ovoga puta nije bio toliko uspješan.

Kako je Modrić pokušao donijeti Realu pobjedu, pogledajte OVDJE!