(VIDEO) MESSI SE OBRUKAO: Rugaju mu se zbog poteza iz nižih liga

Autor: Ivor Krapac

Barcelona je u osmini finala španjolskog Kupa kralja s puno muke stigla do 2:1 protiv Raya Vallecana, koji igra u španjolskoj drugoj ligi. Domaći Rayo je u drugom poluvremenu čak i poveo, no favoriti su uspjeli okrenuti golovima Lionela Messija i Frenkieja de Jonga u posljednjih 20 minuta utakmice.

Ta teška utakmica za Barcelonu je u završnici mogla biti barem nešto lakša da je Messi zabio svoj drugi gol, što je stvarno i trebao.

Argentinska zvijezda je u akciji pred golom protivnika napravila puno toga dobrog u dolasku do čistog udarca, no na koncu je rasplet bio nevjerojatni promašaj zbog kojeg je dočekan s dosta podsmijeha ljudi koji su to vidjeli.

Snimku tog poteza na koju televizijska prava u Hrvatskoj polaže TV Arena Sport pogledajte ovdje.