(VIDEO) MAJSTORIJA: Sjajni Rebić zabio, loše vijesti za Mandžukića

Milan se u 30. kolu Serie A bori za pobjedu kojom bi zadržao korak s gradskim rivalom Interom u utrci za naslov u Italiji. Momčad Stefana Piolija gostuje u Parmi, a početak je donio rano vodstvo zaslugom Ante Rebića u osmoj minuti.

Hrvatski reprezentativac odlično se snašao nakon što ga je pronašao Zlatan Ibrahimović i u osmoj minuti zabio je za 1:0 za Milan.

Rebićev gol pogledajte ovdje. (TV prava: TV Arena Sport)

Mandžukić na klupi

Rebić je započeo utakmicu u dresu Milana. Mario Mandžukić se nakon oporavka od ozljede vratio u sastav i krenuo je na klupi gostujuće momčadi.

Hoće li Mandžukić dobiti priliku u svojoj borbi za ostanak u dresu Milana, pokazat će nam nastavak utakmice.