wikipedija

(VIDEO) LUDA UTAKMICA NA KANTRIDI! Prva utakmica play offa donijela je dobar nogomet i prednost Puljanima

Autor: G.I.Š.

Završila je utakmica na Kantridi koja je Istri donijela prednost od tri gola uoči druge utakmice doigravanja za 1 HNL.

Orijent i Istra odigrali su zanimljivu utakmicu u kojoj je Istra već u ranoj fazi utakmice povela sa 1:0 nakon jedanaesterca kojeg je realizirao Gržan nakon faula nad Guzinom.

Orijent koji se svojski borio ostao je prvi sa igračem manje poslije jednog neopreznog starta Ivančevića kojeg je sudac Jović nagradio crvenim kartonom. Nakon početnog šoka u kojem je Istra mogla i do drugo pogotka igrači Orijenta su se pribrali te se na odmor otišlo sa golom prednosti za Istru.

U drugo poluvrijeme jedan i drugi sastav su ušli furiozno, pa je prvo Istra zaprijetila preko Grujevića a onda je Orijent, koji se i sa igračem manje nije predavao, skoro izjednačio preko Maružina. U 61-oj minuti poslije konzultacije sa VAROM Jović je poništio gol Guzine zbog zaleđa, ali samo par minuta kasnije Gržan je bio precizan i sa svojim drugim golom donio je osjetniju  prednost svojoj momčadi.

U 78 minuti VAR je poništio još jedan gol Istre zbog prekršaja Ivančića nad golmanom Orijenta.

Sam kraj utakmice donio je još dva crvena kartona jedan igraču Orijenta i jedan Istre, a u trećoj minuti sudačke nadoknade Maganjić je stavio točku na i pobjedi Istre i vjerojatnom ostanku u prvoj ligi.