(VIDEO) KAKVA DRAMA! Mladi Hrvat veliki junak lude završnice

Spezia i Crotone odigrali su vrlo napetu utakmicu na početku 30. kola talijanske Serie A, a odlučujući gol u pobjedi domaće Spezije s 3:2 zabio je Martin Erlić, mladi hrvatski reprezentativac.

Član U21 hrvatske reprezentacije koja je nedavno izborila četvrtfinale Europskog prvenstva bio je strijelac u drugoj minuti sudačke nadoknade na kraju utakmice.

Erlićev gol pogledajte ovdje. (TV prava: TV Arena Sport)

Asistirao za drugi gol domaćih

Spezia je zaslugom 23-godišnjeg hrvatskog stopera stigla do velikog slavlja u sudačkoj nadoknadi, a prije toga, u 89. minuti izjednačila je na 2:2.

Erlić je i kod tog gola odigrao važnu ulogu. Asistirao je strijelcu Giuliju Maggioreu.

Asistenciju mladog hrvatskog reprezentativca i Maggioreov gol pogledajte ovdje.

Gosti se nadali pobjedi

Sve do završnice, gostujući Crotone bio je u vodstvu zaslugom Koffija Djidjija (40′) i Simeona Nwankwa (78′).

Strijelac prvog gola za Speziju bio je Daniele Verde, koji je u 63. minuti zabio za 1:1.