(VIDEO) HRVATSKI NOGOMETAŠI U FORMI: Sinjski dijamant i bivši dinamovac golčinama odveli Olimpiju do pobjede

Autor: Mario Lacković

Slovenska Olimpija Ljubljana nastavila je sa pobjedama u domaćem prvenstvu. ovog vikenda nastradao je Bravo sa 3:1, a strijelci za Olimpiju su bili Ante Vukušić te bivši igrač Dinama Endri Cekici.

Olimpija je povela u 3. minuti susreta kada je Cekici “bombom” pogodio gornji lijevi kut vratareva gola. Za 2:0 je pogodio Savić 15 minuta kasnije, a pitanje pobjednika riješio je bivši hajdukovac Ante Vukušić.

GOLOVE POGLEDAJTE OVDJE:

Sinjski dijamant se u potpunosti preporodio u Sloveniji i trenutno je sa 7 golova u 10 utakmica izjednačen na ljestvici najboljih strijelaca lige s Vizingerom iz Celja.

Autor:Mario Lacković