REUTERS/David Klein/Guliver Image

(VIDEO) HRVAT OPET ODUŠEVIO NA OTOKU: Sjajni Vatreni odličan u golijadi, pala odlična asistencija

Autor: Dnevno.hr/P.V.

Uzbudljivo je na Otoku, u najjačoj svjetskoj nogometnoj ligi. Erling Haaland, ta norveška mašina za golove, nastavlja zabijati, a sjajan je bio i naš Ivan Perišić.

U zanimljivom ogledu Tottenham je dočekao Leicester. Poveli su gosti u 6. minuti golom Tielemansa iz kaznenog udarca, izjednačio je Kane već u 8., a onda je Ivan Perišić u 21. minuti asistirao Dieru za vodstvo domaćina. Do poluvremena su gosti izjednačili na 2:2 pogotkom Maddisona u 41. minuti.

U 47. minuti Bentancur je doveo Spurse u novo vodstvo, u 55. je Conte zamijenio Perišića, a onda je do kraja briljirao – Korejac. Heung-min Son je postigao hat-trick u 74., 84. i 86. minuti za na kraju uvjerlljivih 6:2 za Tottenham!

U odličnoj formi

U svakom slučaju, Ivan je opet imao jednu od zapaženijih rola za Spurse i pokazao se kao sjajno pojačanje.

Guliver Image

ASISTENCIJU IVANA PERIŠIĆA POGLEDAJTE – OVDJE.

Manchester City je na gostovanju kod Wolverhamptona uvjerljivom pobjedom (3:0) bez stresova opravdao ulogu papirnatog favorita.

Haaland je tako stigao do 14. gola u sezoni, a tek je rujan! Zabio je i Jack Grealish, i to nakon samo 55 sekundi igre, pobjedu Manchester Cityja potvrdio je Phil Foden.

Inače kad smo kod Hrvata i Otoka, spomenimo i da je Duje Ćaleta-Car odgledao svih 90 minuta s klupe za pričuve u porazu svog Southamotona protiv Aston Ville.

Autor:Dnevno.hr/P.V.