(VIDEO) Dok svira radio, Pašalić Mario! Sjajni hrvatski reprezentativac načeo Napoli u krasnoj akciji

Autor: N.M.

U Bergamu se igra dertbi susret 30.kola talijanske Serie A između Atalante i Napolija. Svoje mjesto u prvih 11 domaćina našao je i već standardno Mario Pašalić, od nedavno i službeno igrač momčadi iz Bergama. Prvo poluvrijeme završilo je bez golova 0:0, a onda se početkom drugog dijela upalio Super Mario. U 47. minuti golom je svoju momčad doveo u prednost. Bila je to sjajna akcija Atalante, potvrda da igraju možda i najuzbudljiviji i najatraktivniji nogomet u Europi.

Sve je počelo kad je na centru Pašalić primio loptu. Uslijedila je prava opsada vrata Napolija, lopta je mijenjala stranu, a nakon pogreške obrane gostiju i izgubljene lopte u opasnoj zoni, pred šesnaestercem Atalante Mario Pašalić je nakon ubačaja s desne strane efektno pogodio glavom i zabio svoj osmi gol ove sezone za Atalantu, šesti u Serie A.

U međuvremenu je Atalanta povećala prednost na 2:0 golom Gosensa u 56. minuti utakmice i grabi prema nova tri boda čime još više učvršćuje četvrto mjesto na ljestvici i osigurava nastup u kvalifikacijama Lige prvaka za iduću sezonu.