(VIDEO) ČETVRTOLIGAŠ NAPRAVIO SENZACIJU U KUPU: Hrvatski reprezentativac snosi krivicu za ispadanje Marseillea

Autor: M.L.Š

Canet Roussillon priredio je senzaciju pobijedivši Marseille 2:1 u susretu 16-ine finala francuskog nogometnog Kupa.

Klub koji se trenutno nalazi na 12. mjestu jedne od četiri skupine četvrte lige slavi najveći uspjeh kluba u Kupu.

Domaćin je poveo u 21. minuti golom Posteraroa, a izjednačio je Milik u 38. minuti. Ipak, srčani domaćin pogotkom Baia u 71. dolazi u vodstvo koju zadržava do kraja susreta.

Hrvatski reprezentativac Duje Ćaleta-Car krivac je za drugi gol jer je bio neoprezan I strijelac pogotka utrčao je iza leđa te savladao vratara.