VESELJE U HAJDUKU: ‘Večeras uživamo, momci pjevaju, to mi je drago!’

Nakon što je Hajduk s dva gola Mije Caktaša i odlukom u 90. minuti u Kranjčevićevoj s 2:1 slavio protiv Lokomotive, trener Bijelih Boro Primorac osvrnuo se na utakmicu u Zagrebu u kojoj je stigla njegova druga uzastopna pobjeda na klupi Splićana.

Primorac je preuzeo prvu momčad Hajduka uoči utakmice protiv Osijeka na Poljudu u prvoj polovici studenog, taj susret završen je s 1:1, a prvu pobjedu proslavio je prošlog vikenda s 2:0 protiv Slaven Belupa u Koprivnici. Sada je tu i novi uspjeh na novoj dužnosti u klubu.

‘Sretan sam jer sam vjerovao u ovu ekipu. Mogu samo čestitati momcima, dali su sve od sebe u ove tri utakmice. Uvjerio sam se da dobro znaju igrati. Ima tu prostora za napredak, ali imamo grupu igrača koja je jako dobra. Mislim da možemo napredovati’, opisao je Hajdukov trener nakon susreta, a prenijele su Sportske novosti.

‘Malo smo danas slabije krenuli drugo poluvrijeme. Na 1:1 smo se vratili, imali smo stativu i neke šanse. Ova ekipa ima mladost, svježinu i karakter, i može bolje’, nastavio je Primorac, spominjući da je utakmica bila tvrda i zbog protivnika.

‘Lokomotiva se bori za život, imaju par dobrih igrača. Ima jedan naš igrač po desnoj strani koji je iz naše škole. Nije lako u Hrvatskoj. Ima dobrih trenera, dobrih igrača. Sve su ekipe taktički dobre. Vrlo sam sretan da su dečki odigrali dobro’, dodao je Hajdukov trener, koji je posebno istaknuo dvostrukog strijelca i kapetana Miju Caktaša. No, pohvalu su zaslužili i drugi.

‘Šteta što ga nije bilo protiv Osijeka’, rekao je Primorac o Caktašu.

‘Zadovoljan sam i s obranom. Dva centarhalfa su igrala dobro, golman je isto bio dobar. Vezni red je dao sve od sebe, bili smo svježi prema naprijed. Imali smo par kombinacija. Večeras uživamo. Momci pjevaju, to mi je drago’, zaključio je Hajdukov trener.