KAKAV POTOP BARCELONE! Bayern brojao do osam, strijelac i Perišić

Kakvo izdanje Bayerna, kakav potop Barcelone! U četvrtfinalu Lige prvaka Bayern je na Luzu s nevjerojatnih 8:2 razbio Katalonce i izborio polufinale.

Već sam početak utakmice nagovijestio je kakva nas utakmica čeka. Bayern je poveo preko Müllera u 4. minuti, da bi Alaba autogolom samo tri minute kasnije vratio stvari na početak.

U 21. minuti novo vodstvo Bavarcima snažnim udarcem iskosa s lijeve strane donosi Perišić. Krenule su nakon toga stvari loše za Barcu, jer do 29. minute već je bilo 4:1, a pogađali su Gnabry i Kimmich.

U 57. minuti Barca je smanjila preko Suareza na 4:2, no to je bilo sve što smo vidjeli od njih.

Do kraja smo vidjeli još četiri gola u Ter Stegenovoj mreži, zabijali su Kimmich, Lewandowski, a dvaput se u strijelce upisao i Coutinho, Brazilac koji je u Münchenu na posudbi iz Barcelone.

Bavarci će u polufinalu na pobjednika dvoboja Manchester City – Lyon. U drugom polufinalu igraju RB Leipzig i PSG.

Barcelona – Bayern 2:8

Tijek utakmice:

89′ – BAYERN JE ZABIO I OSMI GOL! Kako su samo Bavarci razbili Barcu, a do drugog gola stigao je Coutinho.

85′ – BAYERN POTOPIO BARCELONU! Još jedna brza akcija Bavaraca koju ja završio Coutinho, igrač Barce na posudbi u Münchenu.

82′ – Bayern je zabio i šesti gol! Bavarci su još jednom sjajno izigrao obranu Barcelone, a na kraju Lewandowski pogađa glavom iz blizine.

67′ – Perišić je svoje odigrao za danas, na terenu je umjesto njega Coman. Francuz je mogao vrlo brzo zabiti i šesti gol Bayerna, ali Alba je uklizao u zadnji tren.

63′ PUKLA JE PETARDA! Davies je napravio šou na lijevoj strani, izvrtio Semeda, ušao u šesnaesterac, pa podvalio loptu za Kimmicha koji nema težak zadatak za 5:2.

57′ – Barca smanjila na 4:2! Suarez je dobio loptu na rubu šesnaesterca, pa prevario braniča i lijepo pogodio za 4:2

49′ – Zaprijetio je opet Perišić, ali ovog puta ide to ravno u Ter Stegena

46′ – Krenulo je drugo poluvrijeme! Nema promjena u momčadima.

45′ – Gotovo je nevjerojatnih 45 minuta na Luzu. Barcelona je potpuno razbijena, Bayern ima velikih 4:1 i juri prema polufinalu.

36′ – Opet je zaprijetio Perišić, no ovog puta puca pokraj gola.

31′ – Barcelona je na koljenima! Bayern ima 4:1 Kimmich je ubacio s desne strane, a u sredini najbolje reagira Müller koji stiže do svog drugog gola na utakmici.

29′ – Moglo je sada biti i 4:1 nakon greške Ter Stegena koji je dao Lewandowskog, no onda mu sjajno skinuo u situaciji jedan na jedan!

28′ – Bayern ima 3:1! Goretzka je izbacio Gnabryja iza obrane Barcelone, a ovaj zabija za 4:1.

21′ – PERIŠIĆ ZABIO ZA 2:1 BAYERNA! Dobio je hrvatski reprezentativac loptu od Gnabryja na lijevu stranu, opalio snažno iskosa i probio Ter Stegena za novo vodstvo Bavaraca. Podsjetimo, Perišić je pogodio i protiv Chelseaja prije nekoliko dana. Gol pogledajte ovdje.

10′ – Mogla je Barca i do potpunog preokreta. Semedo je sjajno proigrao Suareza iza obrane Bayerna, ali Neuer odlično reagira i čuva 1:1.

7′ – EKSPRESAN ODGOVOR BARCELONE! Alaba je nespretno reagirao nakon ubačaja s lijeve strane, te s 11 metara lob udarcem prevario Neuera.

4′- Bayern vodi golom Müllera! Perišić je pronašao Müllera na rubu šesnaesterca, ovaj je odigrao dupli pas s Lewandowskim, pa neobranjivo zabio za 1:0.

1′ – Počela je utamica na Luzu

– Stigli su i početni sastavi! Kao što je bilo najavljeno Ivan Rakitić kod Barcelone priliku čeka s klupe. Zato je u prvih 11 Bayerna mjesto našao Ivan Perišić.