UVJERLJIVA POBJEDA: Dinamo razbio prvaka Slovenije!

Dinamo je na Maksimiru u prijateljskoj utakmici s uvjerljivih 3:0 pobijedio prvaka Slovenije Celje.

Nije se trebalo dugo čekati na prvi gol, jer već u 8. minuti Marin je pogodio mrežu gostiju nakon što mu se odbila lopta nakon jednog udarca Majera.

U 25. minuti već je bilo 2:0, a ovog puta u strijelce se upisao Mario Gavranović nakon ubačaja iz kuta Majera.

Samo tri minute kasnije Slovenci su imali priliku smanjiti rezultat, ali je Lotrić promašio penal.

Konačni rezultat u 50. minuti postavio je Sandro Kulenović na asistenciju Mislava Oršića.

Podsjećamo, nova sezona HNL-a kreće već sljedećeg vikenda, a Dinamo će u prvom kolu na Maksimiru u nedjelju ugostiti Lokomotivu.

NOVO POJAČANJE NA MAKSIMIRU: Dinamo ekspresno pronašao zamjenu za Moru